İlan Verme Kuralları

*Aşağıda yazan ilan verme kuralları bireysel ve kurumsal üyeler dahil ve tüm kategori tipleri için geçerlidir. İlan girişinde bulunan Üye, ilan verme kurallarına, üyelik ve kullanıcı sözleşmeleri ile bu belgenin devamında belirtilen Yasak Ürünler Listesi’nde belirtilen kurallara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

- BİZSATARIZ markasının satıcıların ürünleri hakkında hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

-BİZSATARIZ üyesi olmayanlar ilan veremez.

-BİZSATARIZ platformuna ilk ilanlar ücretsizdir. Fakat ilgili ilan için kullanılacak Vitrin ve Doping yada ilk ilanın süresini uzatmak için yapılan hizmetler ilave ücrete tabidir.

- Satıcı, ilan vermeden önce BİZSATARIZ Kurallarını okuduğunu ve anladığını, oluşturmak istediği ilanın BİZSATARIZ kurallarına aykırı olmadığını peşine kabul ve beyan eder.

-Satıcı, ilanının hiçbir şekilde fikri mülkiyet haklarını ihlal etmediğini, ilanını verdiği ürünün kendisine ait olduğunu, ilan içeriğinin Yasaklı Ürünler Listesi’nde yer almadığını, genel ahlak kurallarına aykırı olmadığını, ilanı verilen ürünün satışa hazır olduğunu, ilan için kullanılan içeriğin satılmak istenen ürünle ilgili olduğunu, ürünün çalışır durumda ve sürekli güncel olduğunu peşinen kabul ve beyan eder.

- İlan ile ilgili tüm sorumluluk Satıcı’ya ait olup, BİZSATARIZ platformu hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. 
- İlan içeriği gerekli görüldüğü durumlarda, Satıcı’ya haber verilmeden BİZSATARIZ platformu tarafından değiştirilebilir.

- İlan içeriğinde Alıcı’yı başka bir platforma yöneltmek veya başka bir firma veya ürünün reklamını yapmak için; başka bir web adresi veya başka bir platformda yer alan ürün linki eklemek yasaktır.

-İlanın yayında kalma süresi dolmadan ilanda yer alan ürün satılırsa, ilgili ilandan kalan yayın süresi, Vitrin ve Doping hizmeti başka bir ilan için kullanılamaz veya devredilemez.

-İlan için ödenen Vitrin ve Doping ücretleri, ilgili ilan İtempazar üzerinde yayına başladıktan sonra hiçbir şekilde geri iade edilmez.